Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про координаційну раду з питань підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Черкаській області

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2019 р. N 306

Про координаційну раду з питань підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Черкаській області

Відповідно до статті 6, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 N 435 "Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року" (Постанова N 435), з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху, зниження аварійності на вулично-дорожній мережі області:

1. Утворити координаційну раду з питань підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Черкаській області (далі - координаційна рада) та затвердити її склад, що додається.

Установити, що основними завданнями координаційної ради є забезпечення координації діяльності структурних підрозділів Черкаської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств та їх об'єднань, установ і організацій, незалежно від форм власності і господарювання з питань безпеки дорожнього руху, консолідація зусиль органів виконавчої влади і громадських об'єднань, спрямованих на запобігання дорожньо-транспортним пригодам, зниження рівня аварійності та збереження життя громадян, вивчення проблемних питань, пов'язаних з реалізацією державної політики у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема безпеки руху на автомобільних дорогах та залізничних переїздах.

Координаційна рада у своїй діяльності керується Примірним положенням про консультативно-дорадчий, координаційний та інший допоміжний орган облдержадміністрації, затвердженим розпорядженням обласної державної адміністрації від 12.10.2009 N 285, та припиняє свою діяльність за розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31.01.2006 N 29 "Про координаційну раду облдержадміністрації з питань безпеки дорожнього руху", зі змінами, внесеними розпорядженням обласної державної адміністрації від 06.10.2010 N 269 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 31.01.2006 N 29".

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Висоцького Т. М. і Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Голова

О. Вельбівець

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації
07 травня 2019 року N 306

СКЛАД
координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Черкаській області

ВИСОЦЬКИЙ
Тарас Миколайович

- перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, голова координаційної ради

КУЗНЕЦЬ
Сергій Вікторович

- заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Черкаській області, заступник голови координаційної ради (за згодою)

ЖИЛА
Ольга Миколаївна

- начальник відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху управління автомобільних доріг Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації, секретар координаційної ради

Члени координаційної ради:

ДАНИЛЕВСЬКИЙ
Валерій Вікторович

- начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації

ДЕМИДЕНКО
Владислав Ігорович

- начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області (за згодою)

ЗАВГОРОДСЬКИЙ
Володимир Іванович

- начальник управління Укртрансбезпеки у Черкаській області (за згодою)

КОКОДЗЕЙ
Володимир Миколайович

- голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства (за згодою)

ЛАЗАРЄВА
Олена Миколаївна

- начальник Управління Держпраці у Черкаській області (за згодою)

МИЛОСТЯН
Анатолій Дмитрович

- в. о. начальника відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Черкаській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (за згодою)

НАЙДАН
Олег Володимирович

- заступник начальника управління охорони здоров'я - начальник відділу розвитку та фінансово-економічного забезпечення Черкаської обласної державної адміністрації

ФРАНЧУК
Ігор Іванович

- директор Державного підприємства "Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області" (за згодою)

ЧУБАНЬ
Сергій Васильович

- директор Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації

 

Директор Департаменту
інфраструктури, розвитку та
утримання мережі автомобільних
доріг загального користування
місцевого значення Черкаської
обласної державної адміністрації

С. Чубань
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали