ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.11.2011 р. N 440

Про координаційну раду з питань взаємодії і співробітництва обласної державної адміністрації з громадськими об'єднаннями ветеранів війни в Афганістані та громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи

Відповідно до статей 6, 22, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 20 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", статті 10 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", на виконання завдань, визначених дорученням Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 року N 49562/0/1-11, меморандумами про соціальне партнерство між обласною державною адміністрацією та обласною організацією Української спілки ветеранів Афганістану й обласним добровільним товариством "Спілка Чорнобиль", з метою збереження злагоди в суспільстві, врахування суспільно значущих інтересів у вирішенні найважливіших питань забезпечення соціальних гарантій ветеранів війни в Афганістані та громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, членів їх сімей, а також для організації постійної співпраці між обласною державною адміністрацією і цими громадськими об'єднаннями:

1. Утворити координаційну раду з питань взаємодії і співробітництва обласної державної адміністрації з громадськими об'єднаннями ветеранів війни в Афганістані та громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи (далі - координаційна рада), у складі згідно з додатком.

2. Координаційній раді:

2.1. У тижневий термін підготувати та подати облдержадміністрації для затвердження:

- проект Положення про координаційну раду;

- узгоджений проект плану заходів з організації співпраці між обласною державною адміністрацією і громадськими об'єднаннями ветеранів війни в Афганістані та громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, на 2012 рік.

2.2. Щороку розробляти та вносити облдержадміністрації на розгляд і затвердження план заходів з організації співпраці між обласною державною адміністрацією та зазначеними громадськими організаціями, яким передбачати основні завдання щодо вирішення питань соціального, медичного обслуговування, житлово-комунальних та інших проблем ветеранів війни в Афганістані, громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, членів їх сімей.

3. Організаційно-технічне забезпечення роботи координаційної ради покласти на Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

Додаток
до розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
01.11.2011 N 440

СКЛАД
координаційної ради з питань взаємодії і співробітництва обласної державної адміністрації з громадськими об'єднаннями ветеранів війни в Афганістані та громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи

Голова ради:

КУРИЛЮК
Олександр Іванович

- заступник голови обласної державної адміністрації

члени ради:

ВАЩЕНЮК
Ігор Степанович

- начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації

ЖУРАКІВСЬКИЙ
Олександр Григорович

- заступник начальника Головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

КУХТЕЙ
Ростислав Адамович

- заступник голови обласного добровільного товариства "Спілка Чорнобиль" (за згодою)

МЕЛЬНИК
Андрій Андрійович

- начальник Головного управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

МЕЛЬНИК
Юрій Романович

- заступник голови обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (за згодою)

НИКИТЮК
Ігор Миколайович

- начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації

ПАВЛОВИЧ
Григорій Григорович

- голова обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (за згодою)

ПІВНЮК
Михайло Іванович

- директор державного виробничого торгового підприємства "Волиньфармпостач" (за згодою)

ФЕДЧИК
Лук'ян Васильович

- заступник голови фонду "Інваліди Чорнобиля Волині"

ШАЙКО
Станіслав Павлович

- директор товариства з обмеженою відповідальністю "Волиньфарм" (за згодою)

ЯНЧЕНКО
Василь Михайлович

- ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

С. Ющик

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали