ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Чотирнадцята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27.10.2011 р. N 325

Про коригування генерального плану міста Чернівців, затвердженого рішенням 26 сесії Чернівецької міської ради IV скликання від 04.11.2004 року N 562

Діючий генеральний план міста Чернівців був розроблений протягом 2001 - 2004 років і затверджений рішенням 26 сесії Чернівецької міської ради IV скликання від 04.11.2004 року N 562 "Про затвердження генерального плану міста Чернівці та про хід виконання рішення 12 сесії Чернівецької міської ради IV скликання від 26.06.2003 р. N 250 "Про висновки та пропозиції, прийняті на громадських слуханнях на тему "Коригування генерального плану міста". За час, що минув з дня прийняття зазначеного вище рішення міської ради, відбулися значні зміни в законодавстві України у сфері містобудування, в соціально-економічному та територіальному розвитку міста.

Постановою Верховної Ради України від 5 березня 2009 року N 1101-VI територію міста Чернівців збільшено на 29,85 га і внесено зміни в зовнішні межі міста.

Рішенням 14 сесії міської ради V скликання від 28.02.2007 року N 252 затверджено "Історико-архітектурний опорний план та визначено межі і режими використання історичних ареалів м. Чернівці".

З дня затвердження генерального плану міста Чернівців окремими рішеннями міської ради затверджені детальні плани та схеми забудови території міста, а саме: кварталу багатоквартирної забудови обмеженої вул. Червоноармійською - Рівненською - Сторожинецькою - проспектом Незалежності, житлових кварталів на вул. Руській - Південно-Кільцевій - Комунальників, житлового кварталу на вул. С. Воробкевича, детальний план забудови на вул. В. Александрі, детальні плани житлової садибної забудови на вул. Учительській та на вул. Галицький шлях, схеми забудови на вулицях Таджицькій - Смотрицькій, Дібровецькій, Д. Лукіяновича, Кагарлицькій, Степовій та М. Салтикова-Щедріна, затверджено містобудівне обґрунтування внесення змін в генеральний план міста Чернівців щодо зміни цільового призначення земельної ділянки загальною площею 41,20 га на вул. Хотинській, 4 з категорії земель промисловості в категорію земель житлової та громадської забудови, затверджено перелік садівничих товариств, території яких підлягають переведенню під індивідуальну житлову забудову відповідно до генерального плану міста Чернівців, на 2 з яких затверджені детальні плани території.

Проведено коригування забудови мікрорайонів "Нові Ленківці" та на вулицях Заводській, Червоноармійській, О. Герцена, С. Воробкевича, Г. Мізюна.

За період дії генерального плану міста виділено 74 земельні ділянки під багатоквартирне житлове будівництво загальною площею 53,51 га, 967 земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво загальною площею 52,00 га та 5 земельних ділянок для будівництва об'єктів промислового призначення загальною площею 8,80 га.

Зазначені зміни не відображені на основних кресленнях генерального плану.

В березні поточного року набрав чинності Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), яким визначено, що планування територій на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території, а рішення про розроблення генерального плану приймає відповідна міська рада. Наведеним законом визначено, що невід'ємними частинами генерального плану міста є план земельно-господарського устрою міста та план зонування його території, які в складі діючого генерального плану міста Чернівців відсутні.

Враховуючи викладене та відповідно до вимог статей 16 (Закон N 3038-VI), 17 (Закон N 3038-VI), 25 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), відповідно до статей 25, 26, 59, 60, 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" і враховуючи пропозиції департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, Чернівецька міська рада вирішила:

1. Замовити виготовлення містобудівної документації "Коригування генерального плану міста Чернівців" з розробкою його невід'ємних частин - плану земельно-господарського устрою міста та плану зонування території міста.

2. Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради:

2.1. Надати фінансовому управлінню міської ради бюджетний запит про виділення згідно з кошторисом коштів на виготовлення містобудівної документації "Коригування генерального плану міста Чернівців" при формуванні міського бюджету.

2.2. Провести в установленому законом порядку тендер з визначення проектної організації - розробника містобудівної документації "Коригування генерального плану міста Чернівців" з визначенням строків її виготовлення та обсягів фінансування.

2.3. Звернутися до Чернівецької обласної державної адміністрації, щодо визначення державних інтересів для їх урахування під час розроблення генерального плану міста.

2.4. Повідомити через місцеві засоби масової інформації про початок розроблення містобудівної документації "Коригування генерального плану міста Чернівців" з визначенням порядку та строків внесення до неї пропозицій фізичними та юридичними особами.

2.5. Забезпечити попередній розгляд матеріалів містобудівної документації "Коригування генерального плану міста Чернівців" архітектурно-містобудівною радою.

2.6. Узгодити розроблену містобудівну документацію з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад, з метою врегулювання питань планування територій у приміських зонах.

2.7. Розробити Положення про тимчасове зонування території міста Чернівців та винести на затвердження сесії міської ради відповідно до чинного законодавства.

3. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Ніконова В. М.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

Секретар Чернівецької
міської ради

В. Михайлішин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали