Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про кредитний і касовий плани Держбанку СРСР по Українській РСР на I квартал 1977 року

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 17 січня 1977 р. N 24

Київ

Про кредитний і касовий плани Держбанку СРСР по Українській РСР на I квартал 1977 року

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 5 січня 1977 р. N 9 "Про кредитний і касовий плани Держбанку СРСР на I квартал 1977 року" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Українській республіканській конторі Держбанку СРСР в п'ятиденний строк, за погодженням з міністерствами і відомствами УРСР, довести до підприємств і організацій розміри встановлених кредитів Держбанку СРСР на 1 квітня 1977 р. під товарно-матеріальні цінності, на затрати виробництва та іншу мету.

2. Цілком таємно.

3. Розподілити по областях, містах Києву і Севастополю встановлене на I квартал 1977 р. додаткове завдання по роздрібному товарообороту в сумі 120 млн. крб. згідно з додатком N 2.

Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам, Міністерству торгівлі УРСР, Укоопспілці та іншим міністерствам і відомствам УРСР, які мають роздрібну торговельну сітку, довести в найкоротший строк до торговельних підприємств додаткове завдання по роздрібному товарообороту на I квартал 1977 р. і вжити заходів до його виконання.

4. Міністерству торгівлі УРСР в п'ятиденний строк розподілити і довести до торговельних організацій встановлений для республіки на I квартал 1977 р. ліміт продажу товарів з державної і кооперативної торговельної сітки підприємствам, установам і організаціям по дрібному опту в сумі 18,6 млн. карбованців, в тому числі для продажу підприємствам, організаціям і установам товарів, що купуються як пам'ятні подарунки робітникам і службовцям - переможцям у Всесоюзному і республіканському соціалістичному змаганні, - в сумі 13,4 млн. карбованців.

Міністерству торгівлі УРСР, Укоопспілці та іншим міністерствам і відомствам УРСР, які мають роздрібну торговельну сітку, посилити контроль за продажем товарів ринкового фонду в порядку дрібного опту.

5. Зобов'язати міністерства, відомства УРСР, облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми розглянути причини виникнення перевитрат фондів заробітної плати у підвідомчих об'єднаннях, підприємствах і господарських організаціях і вжити дійових заходів до поліпшення організації виробництва і праці та усунення наявних недоліків у витрачанні коштів на заробітну плату.

6. Міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам вжити необхідних заходів до зміцнення платіжної дисципліни підвідомчих підприємств і організацій та забезпечити у 1977 році своєчасні розрахунки їх за товари, послуги і виконані роботи, а також по позичках банків.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО


Інд. 26

 

Додаток N 2
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 17 січня 1977 р. N 24


ДОДАТКОВЕ ЗАВДАННЯ
по роздрібному товарообороту на I квартал 1977 року

Області

Млн. карбованців

Вінницька

4,0

Волинська

2,0

Ворошиловградська

5,0

Дніпропетровська

9,0

Донецька

11,0

Житомирська

4,0

Закарпатська

3,0

Запорізька

4,0

Івано-Франківська

3,0

Київська

3,0

Кіровоградська

3,0

Кримська

5,0

Львівська

6,0

Миколаївська

3,0

Одеська

8,0

Полтавська

4,0

Ровенська

2,0

Сумська

4,0

Тернопільська

3,0

Харківська

7,0

Херсонська

4,0

Хмельницька

4,0

Черкаська

3,0

Чернівецька

2,0

Чернігівська

4,0

м. Київ

9,0

м. Севастополь

1,0

Всього

120,0


 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали