МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 квітня 2018 року N 715

Про ліцензування медичної практики, діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров'я України

Відповідно до статті 6 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), абзацу тридцять першого підпункту 8 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), наказів Міністерства охорони здоров'я України від 19 травня 2016 року N 465 "Про затвердження складу Ліцензійної комісії МОЗ України" (Наказ N 465) (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 07 листопада 2016 року N 1179 (Наказ N 1179)) та від 31 серпня 2012 року N 677 "Про затвердження Положення про Ліцензійну комісію МОЗ України" (Положення N 677) наказую:

1. Видати ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики 56 здобувачам ліцензій згідно з переліком, що додається*.

2. Відмовити у видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики 28 здобувачам ліцензій згідно з переліком, що додається*.

3. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров'я України, 1 здобувачу ліцензії згідно з переліком, що додається*.

4. Анулювати ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики 8 ліцензіатам згідно з переліком, що додається*.

5. Залучити до ліцензійних справ повідомлення 58 ліцензіатів про зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, згідно з переліком, що додається*.

6. Відмовити в залученні до ліцензійних справ повідомлення 17 ліцензіатів про зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, згідно з переліком, що додається*.


* Не наводиться.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р. Р.

Підстава: протокол N 13 засідання Ліцензійної комісії МОЗ України від 13 квітня 2018 року.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали