МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 квітня 2012 року N 246

Про ліквідацію Цюрупинської міжрайонної коконосушарки

Керуючись Господарським кодексом України, законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність Цюрупинської міжрайонної коконосушарки (код ЄДРПОУ 00709158, адреса: 75100, Херсонська обл., м. Цюрупинськ, вул. Леваневського, 9).

2. Утворити комісію з ліквідації Цюрупинської міжрайонної коконосушарки у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Шацькому В. М.:

3.1. Вжити заходів, пов'язаних з ліквідацією Цюрупинської міжрайонної коконосушарки.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності Цюрупинської міжрайонної коконосушарки шляхом її ліквідації.

3.3. Провести звільнення працівників Цюрупинської міжрайонної коконосушарки відповідно до чинного законодавства України.

3.4. У разі якщо вартості майна Цюрупинської міжрайонної коконосушарки, що ліквідується, не достатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

4. Комісії з ліквідації Цюрупинської міжрайонної коконосушарки:

4.1. Забезпечити проведення інвентаризації та оцінки майна, коштів та здійснити продаж основних засобів Цюрупинської міжрайонної коконосушарки у встановленому законодавством порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

4.2. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіти про роботу комісії з ліквідації Цюрупинської міжрайонної коконосушарки та здати їх в архів міністерства.

5. Встановити строк для заявлення вимог кредиторами терміном в два місяці з моменту публікації повідомлення в спеціалізованих друкованих засобах масової інформації.

6. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності Цюрупинської міжрайонної коконосушарки, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
27.04.2012 N 246


Склад комісії
з ліквідації Цюрупинської міжрайонної коконосушарки

Шацький
Віталій Миколайович

- головний спеціаліст відділу правової роботи Департаменту правової та законопроектної роботи, голова комісії

Члени комісії:

 

Голубєв
Денис Олександрович

- головний спеціаліст відділу експертизи нормативно-правових актів ЦОВВ Департаменту правової та законопроектної роботи

Лудченко
Наталія Олександрівна

- головний спеціаліст відділу методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності державних підприємств Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Сосновська
Юлія Володимирівна

- провідний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали