МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 квітня 2017 року N 261

Про ліквідацію Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 382 (Положення N 382/2011), враховуючи лист Департаменту нафтогазового комплексу від 23.12.2016 N 31.4-ВН/811-16 та заяву Книша М. В., наказую:

1. Припинити діяльність Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка", ідентифікаційний код 13957538, розташованого за адресою: 36007, м. Полтава, вулиця Заводська, будинок 12, шляхом ліквідації.

2. Призначити головою ліквідаційної комісії Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка" Книша Миколу Вікторовича (реєстраційний номер облікової картки платника податків 3362910454) за його згодою.

3. Затвердити План заходів з ліквідації Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка" (далі - План заходів) згідно з додатком.

4. Голові ліквідаційної комісії Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка" забезпечити виконання Плану заходів у встановлені терміни.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Карп Г. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
03 квітня 2017 року N 261

План заходів з ліквідації Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи шляхом ліквідації та надати йому в установленому законодавством порядку документи, необхідні для внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

2. Встановити строк для пред'явлення вимог кредиторами - протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про ліквідацію Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка" в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації "Бюлетень державної реєстрації".

3. Попередити працівників Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка" про звільнення у зв'язку з ліквідацією підприємства (п. 1 статті 40 КЗпП України), забезпечивши дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

4. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, зокрема дебіторської та кредиторської заборгованості, та за результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, що містить відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду, який до 05.07.2017, але не раніше завершення терміну для пред'явлення вимог кредиторами, надати Міненерговугілля на затвердження.

5. Здійснити розрахунки з кредиторами у порядку та черговості, визначеними чинним законодавством.

6. У випадку якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів - здійснити належні дії, встановлені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Міненерговугілля.

7. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії надати до Міненерговугілля на затвердження.

8. Здійснити всі належні, передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка".

9. Забезпечити надання державному реєстратору документів, потрібних для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка", не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, передбаченої законодавством.

10. Інформувати Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля до 10 числа кожного місяця про стан виконання цього наказу.

11. Забезпечити реалізацію заходів з ліквідації Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка" у строк до 31.12.2017.

12. Надати Міненерговугілля повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи Державного науково-технічного підприємства "Бурова техніка".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали