МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 листопада 2011 року N 678

Про ліквідацію державного підприємства "Агроелеваторбуд", що належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України

Керуючись Господарським кодексом України, законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність державного підприємства "Агроелеваторбуд" (код ЄДРПОУ 16458327, адреса: 02070, м. Київ, вул. Фролівська, 4).

2. Утворити комісію з ліквідації державного підприємства "Агроелеваторбуд" (далі - ДП "Агроелеваторбуд") у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Савченку О. О.:

3.1. Вжити заходів, пов'язаних з ліквідацією ДП "Агроелеваторбуд".

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах інформації оголошення про припинення діяльності ДП "Агроелеваторбуд".

3.3. Провести звільнення працівників ДП "Агроелеваторбуд" відповідно до чинного законодавства України.

3.4. У разі якщо вартості майна ДП "Агроелеваторбуд", що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

4. Комісії з ліквідації ДП "Агроелеваторбуд":

4.1. Забезпечити проведення інвентаризації та оцінки майна, коштів та здійснити продаж основних засобів ДП "Агроелеваторбуд" у встановленому порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

4.2. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіти про роботу комісії з ліквідації ДП "Агроелеваторбуд" та здати їх в архів міністерства.

5. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності ДП "Агроелеваторбуд", при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
30.11.2011 N 678

Склад комісії
з ліквідації державного підприємства "Агроелеваторбуд", що належить до сфери управління Мінагрополітики України

Савченко О. О.

- провідний спеціаліст Відділу контрольно-ревізійної роботи та запобігання і протидії корупції, голова комісії

Члени комісії:

 

Кіріна І. Г.

- головний спеціаліст відділу координації дорадництва та соціального розвитку села Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій

Гомеля Т. Г.

- начальник обласної державної хлібної інспекції (за згодою)

Сап'ян А. О.

- директор державного підприємства "Агроелеваторбуд".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали