Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про ліквідацію Державного підприємства "ГБД "Моноліт", м. Саки

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 листопада 2010 року N 601

Про ліквідацію Державного підприємства "ГБД "Моноліт", м. Саки

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб  - підприємців" наказую:

1. Припинити юридичну особу Державне підприємство "Госпрозрахункова будівельна дільниця "Моноліт" (ДП "ГБД "Моноліт"), код ЄДРПОУ 22261149, розташоване за адресою: АР Крим, м. Саки, вул. Індустріальна, 7, шляхом ліквідації.

2. Створити ліквідаційну комісію у складі:

- Шарнін Володимир Вікторович (ідентифікаційний код - [...]) - директор ДП "ГБД "Моноліт", голова комісії;

- Кобиш Олена Володимирівна (ідентифікаційний код - [...]) - головний спеціаліст відділу фінансового моніторингу діяльності, методології бухгалтерського обліку та звітності Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості Міністерства промислової політики України, член комісії;

- Лихошва Василь Васильович (ідентифікаційний код - [...]) - головний спеціаліст відділу авіаційної промисловості Агентства з питань оборонно-промислового комплексу Міністерства промислової політики України, член комісії;

- Демедюк Поліна Олександрівна (ідентифікаційний код - [...]) - головний спеціаліст відділу правового забезпечення управління державною власністю Управління юридичного забезпечення Міністерства промислової політики України, член комісії:

- Малашок Михайло Михайлович (ідентифікаційний код - [...]) - начальник відділу досудової санації та запобігання банкрутству Управління реформування власності Міністерства промислової політики України, член комісії.

3. Голові ліквідаційної комісії ДП "ГБД "Моноліт":

У триденний термін повідомити відповідного державного реєстратора про рішення щодо ліквідації юридичної особи та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

Повідомити державного реєстратора про персональний склад ліквідаційної комісії не пізніше двох робочих днів від дати надходження до державного реєстратора документів, які подаються для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновника юридичної особи щодо її ліквідації.

Відповідно до чинного законодавства опублікувати у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням підприємства Інформацію про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами, а явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

Звільнити працівників ДП "ГБД "Моноліт" згідно з чинним законодавством.

У встановленому порядку провести інвентаризацію, оцінити наявне майно підприємства та скласти проміжний ліквідаційний баланс і подати його Мінпромполітики України на затвердження.

У встановленому порядку і в терміни вжити необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості підприємства та розрахуватися з кредиторами, в тому числі шляхом продажу майна підприємства.

Здійснити інші заходи, пов'язані із ліквідацією підприємства, в порядку, установленому чинним законодавством України.

Здійснити заходи щодо передачі житлового будинку до комунальної власності територіальної громади міста згідно з чинним законодавством.

Здійснити заходи щодо упорядкування та передачі на зберігання архівів підприємства згідно з чинним законодавством.

Скласти ліквідаційний баланс та з висновками ліквідаційної комісії подати його Мінпромполітики України на затвердження.

Надавати Агентству з питань оборонно-промислового комплексу Мінпромполітики України до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним кварталом, інформацію про хід ліквідації ДП "ГБД "Моноліт".

Якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, у місячний термін звернутись до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Мінпромполітики.

У триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності ДП "ГБД "Моноліт" надати Агентству з питань оборонно-промислового комплексу Мінпромполітики України відповідні підтверджуючі документи про вилучення ДП "ГДБ "Моноліт" з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Установити термін проведення ліквідації ДП "ГБД "Моноліт" - десять місяців із дня прийняття рішення про ліквідацію підприємства.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра промислової політики України - голову Агентства з питань оборонно-промислового комплексу Кучера К. А.

 

Міністр 

Д. В. Колєсніков 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали