Додаткова копія: Про ліквідацію Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2019 року N 192

Про ліквідацію Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 N 208 (Постанова N 208); та клопотання директора Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця" Купрієнка В. М. від 11.02.2019 N 01-06/02-19 наказую:

1. Припинити діяльність Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця", ідентифікаційний код 04624536, розташованого за адресою: 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 85 шляхом ліквідації.

2. Призначити Ліквідаційну комісію Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця" у складі, згідно з додатком, що додається.

3. Затвердити План заходів з ліквідації Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця" (далі - План заходів), що додається.

4. Голові Ліквідаційної комісії Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця" Купрієнку В. М. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити директора Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця" Купрієнка Василя Михайловича про подальше його звільнення у порядку, передбаченому чинним законодавством.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток
до наказу Міненерговугілля
25.04.2019 N 192

СКЛАД
Ліквідаційної комісії Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця"

Купрієнко Василь Михайлович
(реєстраційний номер облікової картки платника податків [...])

- голова комісії

Рудь Наталія Володимирівна
(реєстраційний номер облікової картки платника податків [...])

- член комісії

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міненерговугілля
25 квітня 2019 року N 192

План заходів
з ліквідації Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи шляхом ліквідації та надати йому, в установленому законодавством порядку, документи, необхідні для внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

2. Встановити строк для пред'явлення вимог кредиторами - протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про ліквідацію Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця" в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації "Бюлетень державної реєстрації".

3. Попередити працівників Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця" про звільнення у зв'язку з ліквідацією підприємства (п. 1 статті 40 КЗпП України), забезпечивши дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

4. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, зокрема дебіторської та кредиторської заборгованості, та за результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, що містить відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду, який надати до Міненерговугілля на затвердження.

5. Здійснити заходи з оцінки майна відповідно до чинного законодавства.

6. Здійснити розрахунки з кредиторами у порядку та черговості, визначеними чинним законодавством.

7. У випадку, якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів - здійснити належні дії, встановлені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Міненерговугілля.

8. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії надати до Міненерговугілля на затвердження.

9. Здійснити всі належні, передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця".

10. Забезпечити надання державному реєстратору документів, потрібних для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця", не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, передбаченої законодавством.

11. Здійснити публікацію затвердженого ліквідаційного балансу протягом 45 днів з дня його затвердження.

12. Інформувати Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля до 10 числа кожного місяця про стан виконання цього наказу.

13. Забезпечити реалізацію заходів з ліквідації Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця" у строк до 31.12.2019.

14. Надати Міненерговугілля повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Державного підприємства "Науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці в енергетиці та енергетичному будівництві "Укренергопраця".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали