МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 квітня 2012 року N 245

Про ліквідацію державного підприємства "Понінківське"

Керуючись Господарським кодексом України, законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність державного підприємства "Понінківське" (код ЄДРПОУ 00412582, адреса: 30511, Хмельницька обл., Полонський р-н, смт Понінка, вул. Островського, 104).

2. Утворити комісію з ліквідації державного підприємства "Понінківське" у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Кошіль Н. М.:

3.1. Вжити заходів, пов'язаних з ліквідацією державного підприємства "Понінківське".

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності державного підприємства "Понінківське" шляхом його ліквідації.

3.3. Провести звільнення працівників державного підприємства "Понінківське" відповідно до чинного законодавства України.

3.4. У разі якщо вартості майна державного підприємства "Понінківське", що ліквідується, не достатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

4. Комісії з ліквідації державного підприємства "Понінківське":

4.1. Забезпечити проведення інвентаризації та оцінки майна, коштів та здійснити продаж основних засобів державного підприємства "Понінківське" у встановленому законодавством порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

4.2. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіти про роботу комісії з ліквідації державного підприємства "Понінківське" та здати їх в архів міністерства.

5. Встановити строк для заявлення вимог кредиторами терміном в два місяці з моменту публікації повідомлення в спеціалізованих друкованих засобах масової інформації.

6. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності державного підприємства "Понінківське", при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
27.04.2012 N 245


Склад комісії
з ліквідації державного підприємства "Понінківське"

Кошіль
Наталія Михайлівна

- головний спеціаліст відділу претензійно-позовної роботи Департаменту правової та законопроектної роботи, голова комісії

Члени комісії:

 

Устименко
Володимир Іванович

- головний спеціаліст відділу зернових та технічних культур Департаменту землеробства

Боярко
Наталія Анатоліївна

- начальник відділу методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності державних підприємств Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Сосновська
Юлія Володимирівна

- провідний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали