МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 червня 2012 року N 450

Про ліквідацію Державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про концесії", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", наказу Міненерговугілля України від 08.06.2012 N 405 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля України, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля України здійснює управління корпоративними правами держави", враховуючи Концесійний договір від 20.04.2012, укладений між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ "ДВ нафтогазовидобувна компанія", наказую:

1. Припинити діяльність Державного підприємства "Теплоелектроцентраль-2 "Есхар" (далі - ДП "ТЕЦ-2 "Есхар") (код ЄДРПОУ 30034023), розташованого за адресою: 63524, Харківська область, Чугуївський район, смт Есхар, вул. 152 Стрілецької дивізії, 16, шляхом ліквідації.

2. Призначити ліквідаційну комісію ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" у складі: Сапа Анатолій Миколайович (ідентифікаційний номер [...]) - голова ліквідаційної комісії, за згодою;

члени комісії:

Перегудов Сергій Володимирович (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

Гречко Галина Анатоліївна (ідентифікаційний номер [...]), за згодою.

3. Голові ліквідаційної комісії ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" Сапі А. М.:

3.1. У встановленому порядку забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження підприємства інформацію про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами, явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців із дня публікації повідомлення про ліквідацію ДП "ТЕЦ-2 "Есхар".

3.3. У встановленому порядку повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації та подати йому, в установленому законодавством порядку, необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідних записів.

3.4. Попередити працівників ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" про звільнення у зв'язку з прийняттям рішення про ліквідацію (п. 1 статті 40 КЗпП України) із забезпеченням додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

3.5. Здійснити інвентаризацію майна підприємства станом на 15.08.2012 та за її результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, який до 31.08.2012, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля України на затвердження.

3.6. На підставі проміжного ліквідаційного балансу провести розрахунки з кредиторами.

3.7. У випадку, якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, в установленому порядку звернутися до господарського суду із заявою щодо порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Міненерговугілля України.

3.8. Після завершення розрахунків із кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії подати його Міненерговугілля України на затвердження.

3.9. Здійснити всі інші, передбачені законодавством, заходи, пов'язані з ліквідацією підприємства.

3.10. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, передбаченої законодавством, забезпечити надання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації припинення діяльності ДП "ТЕЦ-2 "Есхар".

3.11. Звітувати щомісяця про хід виконання робіт із ліквідації підприємства Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3.13. Ліквідацію підприємства здійснити у термін до 31.12.2012.

3.14. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України після завершення ліквідації ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" інформацію про вилучення його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

4. Виконуючому обов'язки директора ДП "ТЕЦ-2 "Есхар" Сапі А. М. взяти до уваги, що його буде звільнено від виконання обов'язків директора в установленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С.М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали