Додаткова копія: Про ліквідацію державного підприємства "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 квітня 2019 року N 181

Про ліквідацію державного підприємства "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК"

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 110 Цивільного кодексу України, частини першої статті 135 Господарського кодексу України, пункту 1 частини першої статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", частини дев'ятої статті 17, статті 25 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119 (Постанова N 1119), наказую:

1. Припинити діяльність державного підприємства "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК" (код ЄДРПОУ 00861529, адреса: вул. Незалежності, 46, м. Івано-Франківськ, 76018) (далі - ДП "УДКТІагротранс") шляхом ліквідації.

2. Утворити ліквідаційну комісію ДП "УДКТІагротранс" (далі - ліквідаційна комісія) та затвердити її склад, що додається.

3. Затвердити План заходів із ліквідації ДП "УДКТІагротранс" (далі - План заходів), що додається.

4. Голові ліквідаційної комісії ДП "УДКТІагротранс" Гребенюку А. В. забезпечити виконання Плану заходів у встановлені терміни.

5. Контроль за виконанням цього наказу Державного секретаря В. Андронова.

 

В. о. Міністра

О. Трофімцева

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
09 квітня 2019 року N 181

Склад
ліквідаційної комісії ДП "УДКТІагротранс"

ГРЕБЕНЮК
Антон Володимирович

головний спеціаліст відділу аналізу та контролю ефективності використання державного майна та процедури реорганізації підприємств управління державного майна Господарсько-фінансового департаменту, голова комісії

Члени комісії:

 

АРДАШЕВ
Костянтин Сергійович

головний спеціаліст відділу аналізу та контролю ефективності використання державного майна та процедури реорганізації підприємств управління державного майна Господарсько-фінансового департаменту

БОРИСЕНКО
Дмитрій Володимирович

головний спеціаліст відділу правової роботи та взаємодії з КМУ Департаменту правової та законопроектної роботи

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
09 квітня 2019 року N 181

План заходів
із ліквідації ДП "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи шляхом ліквідації та надати йому в установленому законодавством порядку документи, необхідні для внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

2. Встановити строк для пред'явлення вимог кредиторами - протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про ліквідацію ДП "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК" у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації "Бюлетень державної реєстрації".

3. Попередити працівників ДП "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК" про звільнення у зв'язку з ліквідацією підприємства (пункт 1 статті 40 КЗпП України), забезпечивши дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених законодавством України.

4. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, зокрема дебіторської та кредиторської заборгованості, та за її результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, що містить відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду, який до 01.10.2019, але не раніше завершення терміну для пред'явлення вимог кредиторами, надати Мінагрополітики на затвердження.

5. Здійснити розрахунки з кредиторами у порядку та черговості, визначеними законодавством України.

6. У випадку, якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів - здійснити належні дії, встановлені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Мінагрополітики.

7. Після завершення розрахунків із кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії надати до Мінагрополітики на затвердження.

8. Здійснити всі належні, передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією ДП "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК".

9. Забезпечити надання державному реєстратору документів, потрібних для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи ДП "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК", не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, передбаченої законодавством.

10. Інформувати Господарсько-фінансовий департамент (Ахіджанов Б. Р.) до 10 числа кожного місяця про стан виконання цього Плану.

11. Забезпечити реалізацію заходів із ліквідації ДП "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК" у строк до 31.12.2019.

12. Надати Мінагрополітики повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи ДП "Український державний конструкторсько-технологічний інститут транспорту АПК".

 

Директор Господарсько-фінансового
департаменту

Б. Р. Ахіджанов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали