МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 квітня 2012 року N 223

Про ліквідацію державного підприємства "Укрхарчоресурс"

Керуючись Господарським кодексом України, законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність державного підприємства "Укрхарчоресурс" (код ЄДРПОУ 30115128, адреса: 03190, м. Київ, вул. Баумана, 9/12).

2. Утворити комісію з ліквідації державного підприємства "Укрхарчоресурс" у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Мокрицькій К. В.:

3.1. Вжити заходів, пов'язаних з ліквідацією державного підприємства "Укрхарчоресурс".

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності державного підприємства "Укрхарчоресурс" шляхом його ліквідації.

3.3. Провести звільнення працівників державного підприємства "Укрхарчоресурс" відповідно до чинного законодавства України.

3.4. У разі якщо вартості майна державного підприємства "Укрхарчоресурс", що ліквідується, не достатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

4. Комісії з ліквідації державного підприємства "Укрхарчоресурс":

4.1. Забезпечити проведення інвентаризації та оцінки майна, коштів та здійснити продаж основних засобів державного підприємства "Укрхарчоресурс" у встановленому законодавством порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

4.2. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіти про роботу комісії з ліквідації державного підприємства "Укрхарчоресурс" та здати їх в архів міністерства.

5. Встановити строк для заявлення вимог кредиторами терміном в два місяці з моменту публікації повідомлення в спеціалізованих друкованих засобах масової інформації.

6. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності державного підприємства "Укрхарчоресурс", при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
24.04.2012 N 223


Склад комісії
з ліквідації державного підприємства "Укрхарчоресурс"

Мокрицька
Кароліна Вікторівна

- начальник відділу правової роботи Департаменту правової та законопроектної роботи, голова комісії [...]

Члени комісії:

 

Бацман
Вікторія Миколаївна

- головний спеціаліст відділу правової роботи Департаменту правової та законопроектної роботи [...]

Бондаренко
Юрій Генович

- головний спеціаліст відділу технічного регулювання харчових технологій та інноваційного розвитку Департаменту продовольства [...]

Сосновська
Юлія Володимирівна

- провідний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку [...].

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали