МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 квітня 2012 року N 222

Про ліквідацію державного підприємства "Запоріжшовк"

Керуючись Господарським кодексом України, законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність державного підприємства "Запоріжшовк" (код ЄДРПОУ 00699218, адреса: 71716, Запорізька обл., Токмацький р-н, м. Молочанськ, вул. Лугова, буд. 105).

2. Утворити комісію з ліквідації державного підприємства "Запоріжшовк" у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Голубєву Д. О.:

3.1. Вжити заходів, пов'язаних з ліквідацією державного підприємства "Запоріжшовк".

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності державного підприємства "Запоріжшовк" шляхом його ліквідації.

3.3. Провести звільнення працівників державного підприємства "Запоріжшовк" відповідно до чинного законодавства України.

3.4. У разі якщо вартості майна державного підприємства "Запоріжшовк", що ліквідується, не достатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

4. Комісії з ліквідації державного підприємства "Запоріжшовк":

4.1. Забезпечити проведення інвентаризації та оцінки майна, коштів та здійснити продаж основних засобів державного підприємства "Запоріжшовк" у встановленому законодавством порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

4.2. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіти про роботу комісії з ліквідації державного підприємства "Запоріжшовк" та здати їх в архів Міністерства.

5. Встановити строк для заявлення вимог кредиторами терміном в два місяці з моменту публікації повідомлення в спеціалізованих друкованих засобах масової інформації.

6. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності державного підприємства "Запоріжшовк", при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
24.04.2012 N 222


Склад комісії
з ліквідації державного підприємства "Запоріжшовк"

Голубєв
Денис Олександрович

- головний спеціаліст відділу експертизи нормативно-правових актів ЦОВВ Департаменту правової та законопроектної роботи, голова комісії

Члени комісії:

 

Кошіль
Наталія Михайлівна

- головний спеціаліст відділу претензійно-позовної роботи Департаменту правової та законопроектної роботи

Лудченко
Наталія Олександрівна

- головний спеціаліст відділу методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності державних підприємств Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Сосновська
Юлія Володимирівна

- провідний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали