МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 грудня 2017 року N 740

Про ліквідацію Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 N 208 (Постанова N 208); Статуту Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр"; враховуючи клопотання виконуючого обов'язки голови правління Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр" Карпенка А. А. (лист від 15.05.2017 б/н), наказую:

1. Припинити діяльність Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр", ідентифікаційний код 23413319, розташованого за адресою: 85323, Донецька обл., м. Мирноград, вул. Ватутіна, 18, шляхом ліквідації.

2. Призначити ліквідаційну комісію Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр" у складі, згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з ліквідації Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр" (далі - План заходів), згідно з додатком 2.

4. Голові ліквідаційної комісії Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр" Карпенку А. А. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом здійснити заходи щодо звільнення Карпенка Андрія Анатолійовича від виконання обов'язків голови правління Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр" у порядку відповідно до чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Карп Г. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
11.12.2017 N 740

СКЛАД
комісії з ліквідації Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр"

Карпенко
Андрій Анатолійович
(реєстраційний номер облікової картки платника податків [...])

- голова комісії

Гринько
Вячеслав Олександрович
(реєстраційний номер облікової картки платника податків [...])

- член комісії

Сиротюк
Роман Павлович
(реєстраційний номер облікової картки платника податків [...])

- член комісії

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
11.12.2017 N 740

План заходів з ліквідації Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи шляхом ліквідації та надати йому, в установленому законодавством порядку, документи, необхідні для внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

2. Встановити строк для пред'явлення вимог кредиторами - протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про ліквідацію Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр" в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації "Бюлетень державної реєстрації".

3. Попередити працівників Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр" про звільнення у зв'язку з ліквідацією підприємства (п. 1 статті 40 КЗпП України), забезпечивши дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

4. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, зокрема дебіторської та кредиторської заборгованості, та за результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, що містить відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду, який до 15.03.2018, але не раніше завершення терміну для пред'явлення вимог кредиторами, надати Міненерговугілля на затвердження.

5. Здійснити заходи з оцінки майна відповідно до чинного законодавства.

6. Здійснити розрахунки з кредиторами у порядку та черговості, визначеними чинним законодавством.

7. У випадку, якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів - здійснити належні дії, встановлені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Міненерговугілля.

8. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії надати до Міненерговугілля на затвердження.

9. Здійснити всі належні, передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр".

10. Забезпечити надання державному реєстратору документів, потрібних для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр", не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, передбаченої законодавством.

11. Інформувати Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля до 10 числа кожного місяця про стан виконання цього наказу.

12. Забезпечити реалізацію заходів з ліквідації Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр" у строк до 01.07.2018.

13. Надати Міненерговугілля повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Державного відкритого акціонерного товариства "Інформаційно-обчислювальний центр".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали