МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 серпня 2011 року N 404

Про ліквідацію ДП "Шахтобудівельне управління"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 382/2011 (Положення N 382/2011), наказу Міненерговугілля від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), ухвали господарського суду Луганської області від 13.12.2010 щодо припинення провадження у справі N 20/806 про банкрутство державного підприємства "Шахтобудівельне управління" наказую:

1. Припинити діяльність Державного підприємства "Шахтобудівельне управління" (далі - ДП "Шахтобудівельне управління") (код ЄДРПОУ 25367003), розташованого за адресою: вул. Жукова, 1-а, м. Первомайськ, Луганська обл., 93200, шляхом ліквідації.

2. Призначити головою ліквідаційної комісії ДП "Шахтобудівельне управління" Бохана Олександра Сергійовича, за його згодою.

3. Утворити ліквідаційну комісію ДП "Шахтобудівельне управління" у складі:

Бохана Олександра Сергійовича (ідентифікаційний номер 2247509030) - голова комісії;

Горобцова Олега Миколайовича (ідентифікаційний номер 2661813992) - заступник голови комісії.

Члени комісії:

Гончарової Анжеліки Іванівни (ідентифікаційний номер 2718001386).

4. Голові ліквідаційної комісії ДП "Шахтобудівельне управління" Бохану О. С.:

4.1. У встановленому законодавством порядку забезпечити опублікування в спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування, за місцем знаходження підприємства, інформації про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами; наявних (відомих) кредиторів повідомити персонально в письмовій формі.

4.2. Встановити терміни для пред'явлення вимог кредиторами протягом двох місяців із дня публікації повідомлення про ліквідацію ДП "Шахтобудівельне управління".

4.3. У встановленому порядку повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України відповідних записів.

4.4. Працівників підприємства, які не зайняті у проведенні робіт із ліквідації, звільнити за п. 1 статті 40 КЗпП України із забезпеченням додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

4.5. Здійснити інвентаризацію майна підприємства станом на 01.10.2011 і за її результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, який, в термін до 25.10.2011, але не раніше закінчення терміну для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Мінвуглепрому на затвердження.

4.6. На підставі проміжного ліквідаційного балансу провести розрахунки з кредиторами.

4.7. У випадку, якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, в установленому порядку звернутися до господарського суду із заявою щодо порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Міненерговугілля України.

4.8. Після завершення розрахунків із кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії подати його Міненерговугілля України на затвердження.

4.9. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією підприємства.

4.10. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, яка передбачена законодавством, забезпечити надання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації припинення діяльності ДП "Шахтобудівельне управління".

4.11. Звітувати щомісяця про хід виконання робіт із ліквідації підприємства Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

4.12. Ліквідацію підприємства здійснити в термін до 01.03.2012.

4.13. Після завершення ліквідації ДП "Шахтобудівельне управління" надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України інформацію про вилучення цього підприємства з Єдиного державного реєстру.

5. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 26.06.2007 N 240.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали