МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 листопада 2011 року N 749

Про ліквідацію ДВАТ "Макіїввуглебуд"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 382/2011 (Положення N 382/2011), наказу Міненерговугілля від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), Протоколу наради Міненерговугілля з керівниками вугле - і шахтобудівних підприємств з розгляду стану та оптимізації структури шахтовуглебудівельного комплексу вугільної промисловості України від 15.07.2011, враховуючи клопотання виконуючого обов'язки директора - голови правління ДВАТ "Макіїввуглебуд" Железняка В. Д. від 08.06.2011 N 01/51, наказую:

1. Припинити діяльність Державного відкритого акціонерного товариства "Макіїввуглебуд" (далі - ДВАТ "Макіїввуглебуд") (код ЄДРПОУ 33049509), розташованого за адресою: 86104, Донецька область, м. Макіївка, вул. Панченка, 11, шляхом ліквідації.

2. Утворити ліквідаційну комісію ДВАТ "Макіїввуглебуд" у складі:

Железняк Володимир Дмитрович (ідентифікаційний номер [...]) - голова ліквідаційної комісії, за згодою;

члени комісії:

Нікуліна Людмила Миколаївна (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

Дуваненко Людмила Борисівна (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

Карчава Гвада Миколайович (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

Земляна Світлана Василівна (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

Максимова Юлія Іванівна (ідентифікаційний номер [...]), за згодою.

3. Голові ліквідаційної комісії ДВАТ "Макіїввуглебуд" Железняку В. Д.:

3.1. У встановленому порядку забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження товариства інформацію про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами, явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців із дня публікації повідомлення про ліквідацію ДВАТ "Макіїввуглебуд".

3.3. У встановленому порядку повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації та подати йому, в установленому законодавством порядку, необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.4. Попередити працівників ДВАТ "Макіїввуглебуд" про звільнення, у зв'язку з прийняттям рішення про ліквідацію (п. 1 статті 40 КЗпП України), із забезпеченням додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

3.5. Забезпечити в установленому порядку та терміни подання Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку інформації відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 19.12.2006 N 1591, та документів для скасування реєстрації випуску акцій та анулювання свідоцтва про реєстрацію випуску акцій.

3.6. Здійснити інвентаризацію майна товариства станом на 01.02.2011 та за її результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, який до 15.03.2012, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля України на затвердження.

3.7. На підставі проміжного ліквідаційного балансу провести розрахунки з кредиторами.

3.8. У випадку якщо вартості майна товариства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, в установленому порядку звернутися до господарського суду із заявою щодо порушення справи про банкрутство товариства відповідно до ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Міненерговугілля України.

3.9. Після завершення розрахунків із кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії подати його Міненерговугілля України на затвердження.

3.10. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією товариства.

3.11. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, передбаченої законодавством, забезпечити надання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації припинення діяльності ДВАТ "Макіїввуглебуд".

3.12. Звітувати щомісяця про хід виконання робіт із ліквідації товариства Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3.13. Ліквідацію товариства здійснити у термін до 31.12.2012.

3.14. Після завершення ліквідації ДВАТ "Макіїввуглебуд" надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України інформацію про вилучення цього товариства з Єдиного державного реєстру.

4. Железняка Володимира Дмитровича увільнити від виконання обов'язків директора - голови правління ДВАТ "Макіїввуглебуд".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали