МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 червня 2012 року N 699

Про ліквідацію Херсонського факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

Відповідно до Закону України "Про вищу освіту" та враховуючи клопотання Харківського національного автомобільно-дорожнього університету наказую:

1. Підтримати пропозицію Харківського національного автомобільно-дорожнього університету щодо ліквідації Херсонського факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету при Херсонському національному технічному університеті.

2. Визнати такими, що втратили чинність, накази:

2.1. Міністерства освіти України від 27.06.97 р. N 231 "Про створення спільного госпрозрахункового факультету Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету та Херсонського державного технічного університету на базі Херсонського державного технічного університету";

2.2. Міністерства освіти і науки України від 04.07.2001 р. N 497 "Про внесення змін та доповнень до наказу Міністерства освіти України від 27.06.97 р. N 231".

3. Ректору Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Туренку А. М.:

3.1. Взяти до відома, що студенти Херсонського факультету продовжують навчання за обраними спеціальностями у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

3.2. Внести в установленому порядку відповідні зміни до Статуту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

3.3. Вжити заходів відповідно до законодавства для ліквідації факультету та подання цього наказу до державного реєстратора в порядку, встановленому законодавством.

4. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) зробити відмітку у справах архіву.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали