МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 квітня 2012 року N 248

Про ліквідацію Калуської районної державної агрохімічної лабораторії

Керуючись Господарським кодексом України, законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність Калуської районної державної агрохімічної лабораторії (код ЄДРПОУ 24687154, адреса: 77330, Івано-Франківська обл., Калуський р-н, с. Копанки).

2. Утворити комісію з ліквідації Калуської районної державної агрохімічної лабораторії у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Кошіль Н. М.:

3.1. Вжити заходів, пов'язаних з ліквідацією Калуської районної державної агрохімічної лабораторії.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності Калуської районної державної агрохімічної лабораторії шляхом її ліквідації.

3.3. Провести звільнення працівників Калуської районної державної агрохімічної лабораторії відповідно до чинного законодавства України.

3.4. У разі якщо вартості майна Калуської районної державної агрохімічної лабораторії, що ліквідується, не достатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

4. Комісії з ліквідації Калуської районної державної агрохімічної лабораторії:

4.1. Забезпечити проведення інвентаризації та оцінки майна, коштів та здійснити продаж основних засобів Калуської районної державної агрохімічної лабораторії у встановленому законодавством порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

4.2. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіти про роботу комісії з ліквідації Калуської районної державної агрохімічної лабораторії та здати їх в архів міністерства.

5. Встановити строк для заявлення вимог кредиторами терміном в два місяці з моменту публікації повідомлення в спеціалізованих друкованих засобах масової інформації.

6. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності Калуської районної державної агрохімічної лабораторії, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
27.04.2012 N 248


Склад комісії
з ліквідації Калуської районної державної агрохімічної лабораторії

Кошіль
Наталія Михайлівна

- головний спеціаліст відділу претензійно-позовної роботи Департаменту правової та законопроектної роботи, голова комісії

Члени комісії:

 

Устименко
Володимир Іванович

- головний спеціаліст відділу зернових та технічних культур Департаменту землеробства

Білопольська
Наталія Анатоліївна

- головний спеціаліст відділу претензійно-позовної роботи Департаменту правової та законопроектної роботи

Сосновська
Юлія Володимирівна

- провідний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали