КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 197/6413

Про ліквідацію комунального підприємства "Ресторан "Славутич"

Відповідно до статей 104, 111 Цивільного кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Київської міської державної адміністрації від 20.04.98 N 862 "Про створення комунального підприємства "Ресторан "Славутич", з метою підготовки столиці до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та у зв'язку з тим, що комунальне підприємство "Ресторан "Славутич" фактично не здійснює фінансово-господарської діяльності, Київська міська рада вирішила:

1. Ліквідувати комунальне підприємство "Ресторан "Славутич".

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

2.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо ліквідації комунального підприємства "Ресторан "Славутич".

2.2. Утворити ліквідаційну комісію за участю депутатів Київради з ліквідації комунального підприємства "Ресторан "Славутич" та затвердити її склад.

2.3. Затвердити проміжний та ліквідаційний баланси комунального підприємства "Ресторан "Славутич".

3. Ліквідаційній комісії:

3.1. Здійснити у встановленому законом порядку ліквідацію підприємства, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та повідомити у засобах масової інформації про його ліквідацію та про порядок і строки заяви претензій кредиторами.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали