ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.03.2012 р. N 82

Про ліквідацію режимно-секретного органу в управлінні з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації

Відповідно до статей 2, 5, 6, 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 року N 1561-12, з метою якісної організації ведення таємного діловодства, з урахуванням рекомендацій управління Служби безпеки України в області:

1. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації (В. Ромко):

1.1. Погодити ліквідацію режимно-секретного органу з управлінням Служби безпеки України в області.

1.2. Повідомити управління Служби безпеки України в області про час передавання таємного діловодства управління сектору режимно-секретної роботи апарату облдержадміністрації.

1.3. Утворити ліквідаційну комісію за участю працівників управління та сектору режимно-секретної роботи апарату облдержадміністрації.

1.4. Повідомити відділ Головного управління Державної фельд'єгерської служби України в м. Луцьку та обласний вузол спеціального зв'язку державного підприємства спеціального зв'язку про ліквідацію таємного діловодства в управлінні з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

2. Відповідальному за облік і зберігання секретних документів та здійснення заходів із забезпечення режиму секретності управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації В. Ревуцькому в місячний термін підготувати й передати матеріальні носії секретної інформації управління (далі - МНСІ) сектору режимно-секретної роботи апарату облдержадміністрації.

3. Головному спеціалісту сектору режимно-секретної роботи апарату облдержадміністрації Т. Мисливій прийняти та взяти на відповідний облік МНСІ від управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

4. Під час проведення прийому-передачі МНСІ дотримуватися вимог керівних документів щодо недопущення розголошення державної таємниці.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації С. Ющика.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали