МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 серпня 2018 року N 1071

Про ліквідацію робочої групи з опрацювання питання оптимізації використання майна для розміщення органів влади та суб'єктів господарювання державного сектору економіки

У зв'язку з недоцільністю подальшого функціонування робочої групи з опрацювання питання оптимізації використання майна для розміщення органів влади та суб'єктів господарювання державного сектору економіки наказую:

1. Ліквідувати робочу групу з опрацювання питання оптимізації використання майна для розміщення органів влади та суб'єктів господарювання державного сектору економіки.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 09.06.2017 N 825 "Про утворення робочої групи з опрацювання питання оптимізації використання майна для розміщення органів влади та суб'єктів господарювання державного сектору економіки" (Наказ N 825).

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Нефьодова М. Є.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр

С. І. Кубів
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали