МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2011 року N 724

Про ліквідацію ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 382/2011 (Положення N 382/2011), наказу Міненерговугілля від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), Протоколу наради Міненерговугілля з керівниками вугле- і шахтобудівних підприємств з розгляду стану та оптимізації структури шахтовуглебудівельного комплексу вугільної промисловості України від 15.07.2011, враховуючи клопотання ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка" від 10.06.2011 N 01-15/4-292, наказую:

1. Припинити діяльність Відкритого акціонерного товариства "Трест Донецькшахтопроходка" (далі - ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка"), код ЄДРПОУ 00180841, розташованого за адресою: 83023, м. Донецьк, пр. Павших Комунарів, 102, шляхом ліквідації.

2. Призначити головою ліквідаційної комісії ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка" Левіта В. В., за його згодою.

3. Утворити ліквідаційну комісію ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка" у складі:

Левіт Віктор Володимирович (ідентифікаційний номер [...]) - голова ліквідаційної комісії;

Булгаков Володимир Олексійович (ідентифікаційний номер [...]) - заступник голови ліквідаційної комісії.

Члени комісії:

Леонов Едуард Васильович (ідентифікаційний номер [...]);

Швирьова Антоніна Петрівна (ідентифікаційний номер [...]);

Трифановський Олександр Михайлович (ідентифікаційний номер [...]).

4. Голові ліквідаційної комісії ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка" - Левіту В. В.:

4.1. У встановленому порядку забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження товариства інформацію про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами, наявних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

4.2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців із дня публікації повідомлення про ліквідацію ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка".

4.3. У встановленому порядку повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації та подати йому, в установленому законодавством порядку, необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

4.4. Попередити працівників ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка" про звільнення, у зв'язку з прийняттям рішення про ліквідацію (п. 1 статті 40 КЗпП України), із забезпеченням додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

4.5. Забезпечити в установленому порядку та терміни подання Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку інформації відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 19.12.2006 N 1591, та документів для скасування реєстрації випуску акцій та анулювання свідоцтва про реєстрацію випуску акцій.

4.6. Здійснити інвентаризацію майна товариства станом на 15.01.2012 та за її результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, який до 25.02.2012, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля України на затвердження.

4.7. На підставі проміжного ліквідаційного балансу провести розрахунки з кредиторами.

4.8. Після завершення розрахунків із кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії подати його Міненерговугілля України на затвердження.

4.9. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією товариства.

4.10. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, передбаченої законодавством, забезпечити надання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації припинення діяльності ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка".

4.11. Звітувати щомісяця про хід виконання робіт із ліквідації товариства Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

4.12. Ліквідацію товариства здійснити у термін до 31.12.2012.

4.13. Після завершення ліквідації ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка" надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України інформацію про вилучення цього товариства з Єдиного державного реєстру.

5. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) здійснити заходи щодо розірвання контракту з керуючим трестом-головою правління ВАТ "Трест Донецькшахтопроходка" Новіком Євгеном Борисовичем в установленому порядку відповідно до чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали