ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Чотирнадцята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27.10.2011 р. N 330

Про ліквідацію відділів контролю платежів і відділу аналізу та контролю за виконанням договорів оренди землі при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради і утворення відділу контролю платежів та аналізу виконання договорів оренди землі при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пропозиції комісії, створеної розпорядженням міського голови від 25.07.2011 року N 207-р "Про деякі заходи щодо оптимізації структури виконавчих органів міської ради", Чернівецька міська рада вирішила:

1. Ліквідувати 31 грудня 2011 року:

• відділ контролю платежів при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, утворений рішенням 26 сесії міської ради У скликання від 27.03.2008 N 552 "Про створення відділу контролю платежів при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради і виділення коштів з цільового фонду соціально-економічного розвитку міста";

• відділ аналізу та контролю за виконанням договорів оренди землі при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, утворений рішенням 28 сесії міської ради V скликання від 29.05.2008 N 602 "Про створення відділу аналізу та контролю за виконанням договорів оренди землі при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради і виділення коштів з цільового фонду соціально-економічного розвитку міста".

2. Начальнику відділу з питань кадрової роботи Чернівецької міської ради Тюріній Л. М. відповідно до вимог чинного законодавства розпочати процедуру розірвання трудових договорів з працівниками відділів контролю платежів і відділу аналізу та контролю за виконанням договорів оренди землі при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

3. Утворити 01.01.2012 року відділ контролю платежів та аналізу виконання договорів оренди землі при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради в кількості 4 штатних одиниць.

4. Секретарю Чернівецької міської ради затвердити структуру і штатний розпис відділу контролю платежів та аналізу виконання договорів оренди землі при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

5. Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради (Ніконов В. М.) у грудні 2011 року внести на розгляд сесії міської ради Положення про відділ контролю платежів та аналізу виконання договорів оренди землі при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

6. Фінансовому управлінню міської ради (Бамбуляк Л. Ф.) передбачити на 2012 рік видатки на утримання відділу за рахунок фонду соціально-економічного розвитку міста.

7. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

8. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника фінансового управління міської ради Бамбуляк Л. Ф., директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Ніконова В. М., начальника відділу з питань кадрової роботи Чернівецької міської ради Тюріну Л. М.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

Секретар Чернівецької
міської ради

В. Михайлішин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали