ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Чотирнадцята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27.10.2011 р. N 331

Про ліквідацію відділу оперативного реагування на самочинне будівництво при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17.02.2011 року N 3038 (Закон N 3038-VI), яким передано функції контролю за самочинним будівництвом - інспекції державного архітектурно-будівельного контролю та враховуючи пропозиції комісії, створеної розпорядженням міського голови від 25.07.2011 року N 207-р "Про деякі заходи щодо оптимізації структури виконавчих органів міської ради", Чернівецька міська рада вирішила:

1. Ліквідувати 31 грудня 2011 року відділ оперативного реагування на самочинне будівництво при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, утворений рішенням 30 сесії міської ради V скликання від 17.07.2008 року N 653 "Про заходи щодо упередження самочинного будівництва в місті Чернівцях".

2. Начальнику відділу з питань кадрової роботи Чернівецької міської ради Тюріній Л. М. відповідно до вимог чинного законодавства розпочати процедуру розірвання трудових договорів з працівниками відділу оперативного реагування на самочинне будівництво при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

3. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника відділу з питань кадрової роботи Чернівецької міської ради Тюріну Л. М.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

Секретар Чернівецької
міської ради

В. Михайлішин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали