Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 червня 2013 року N 399

Про Методичні рекомендації визначення технологічних витрат електричної енергії в трансформаторах і лініях електропередавання

З метою вдосконалення нормативного документа для визначення технологічних витрат електроенергії в електричних мережах та враховуючи значні обсяги робіт з переоформлення енергопостачальними компаніями договорів на постачання електричної енергії споживачам та модернізації програмного забезпечення, наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації визначення технологічних витрат електричної енергії в трансформаторах і лініях електропередавання (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Методичні рекомендації набирають чинності з 01.01.2014.

3. Суб'єктам господарювання, які належать до сфери управління Міненерговугілля, до 01.01.2014 рекомендо...

 

Доступ до документа «Методичні рекомендації від 21.06.2013 № 399 Про Методичні рекомендації визначення технологічних витрат електричної енергії в трансформаторах і лініях електропередавання» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали