МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 травня 2012 року N 214

Про Міжвідомчу комісію з підготовки пропозицій для вжиття невідкладних заходів щодо завершення спорудження проблемних об'єктів житлового будівництва при Мінрегіоні України

На виконання доручення Прем'єр-міністра України від 04.05.2012 N 17604/1/1-12, з метою підготовки пропозицій для вжиття невідкладних заходів щодо завершення спорудження проблемних об'єктів житлового будівництва наказую:

1. Утворити Міжвідомчу комісію з підготовки пропозицій для вжиття невідкладних заходів щодо завершення спорудження проблемних об'єктів житлового будівництва при Мінрегіоні України (далі - Міжвідомча комісія) у складі згідно з додатком.

2. Голові Міжвідомчої комісії у тижневий строк затвердити персональний склад Міжвідомчої комісії.

3. Контроль за...

 

Доступ до документа «Наказ від 11.05.2012 № 214 Про Міжвідомчу комісію з підготовки пропозицій для вжиття невідкладних заходів щодо завершення спорудження проблемних об'єктів житлового будівництва при Мінрегіоні України» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали