Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" статусу уповноваженого банку

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 23 вересня 2019 року N 718-рш

Про надання АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" статусу уповноваженого банку

Відповідно до статей 7, 15, 33, 56 Закону України "Про Національний банк України", Положення про критерії та порядок відбору банків, які можуть залучатися до зберігання запасів готівки Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 28 вересня 2016 року N 389 (Положення N 389) (зі змінами) (далі - Положення N 389), та Положення про передавання запасів готівки на зберігання до уповноважених банків, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 07 грудня 2016 року N 408 (Положення N 408) (зі змінами), та на підставі звернення АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (далі - АТ "ПУМБ") Правління Національного банку України вирішило:

1. Надати АТ "ПУМБ" статусу уповноваженого Національним банком України банку, який може залучатися до зберігання запасів готівки Національного банку України як такий, що відповідає критеріям, зазначеним у пункті 1 Положення N 389 (Положення N 389).

2. АТ "ПУМБ" у двомісячний строк після прийняття цього рішення розробити внутрішні документи (положення, інструкції, правила), що визначають порядок проведення операцій із запасами готівки Національного банку України на зберіганні, порядок їх зберігання у сховищах і відображення в бухгалтерському обліку, розробити та погодити з Національним банком України план дій щодо безперервної організації роботи із запасами готівки на зберіганні в умовах настання непередбачуваних обставин та/або надзвичайних ситуацій на підставі нормативно-правових актів Національного банку України.

3. Департаменту грошового обігу (Віктор Зайвенко) у триденний строк із дня прийняття цього рішення довести його зміст до відома АТ "ПУМБ" для використання в роботі.

4. Департаменту комунікацій (Наталія Бондаренко) розмістити інформацію про прийняття цього рішення на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Голови Національного банку України Сергія Холода.

6. Рішення набирає чинності з дня його прийняття.

 

Голова

Я. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали