КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 424/7761

Про надання Центральній районній дитячій поліклініці Голосіївського району м. Києва земельної ділянки для обслуговування будівель та споруд центральної районної поліклініки на вул. Голосіївській, 53 у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Надати Центральній районній дитячій поліклініці Голосіївського району м. Києва, за умови виконання пункту 2 цього рішення, у постійне користування земельну ділянку площею 0,94 га для обслуговування будівель та споруд центральної районної поліклініки на вул. Голосіївській, 53 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 03.05.76 N 432/33 "Про відведення земельної ділянки клінічній лікарні N 10 під будівництво дитячої поліклініки та дитячої лікарні".

2. Центральній районній дитячій поліклініці Голосіївського району м. Києва:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.4, Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 03.05.76 N 432/33 "Про відведення земельної ділянки клінічній лікарні N 10 під будівництво дитячої поліклініки та дитячої лікарні".

4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління земельних ресурсів від 10.10.2011 N 05-7533.

5. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали