НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.01.2017 р. N 50-0006/212

Департамент грошового обігу
Управління організації готівкового обігу

Банкам України

Про надання даних про передавання/отримання готівки Банком

Пунктом 3.5 розділу II Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні затвердженої постановою Правління Національного банку України від 01.06.2011 N 174 (Постанова N 174) (зі змінами), який набрав чинності з 1 грудня 2016 року передбачено, що у разі передавання банком готівки національної валюти іншим банкам не пізніше наступного робочого дня Департаменту грошового обігу надсилається повідомлення в розрізі регіонів щодо передавання готівки як банком, що передає готівку, так і банком, що її одержує, засобами програмного комплексу "Автоматизація оброблення заявок банків на підкріплення готівкою, вивезення її надлишків і не придатних до обігу банкнот і монет" (далі - Програмний комплекс) або, як виняток, засобами електронного зв'язку за погодженням із Департаментом грошового обігу.

Упродовж грудня 2016 року банками надавалися повідомлення про передавання/отримання готівки до Департаменту грошового обігу засобами електронного зв'язку, у зв'язку із необхідністю доопрацювання Програмного комплексу.

Наразі, Департаментом інформаційних технологій доопрацьовано Програмний комплекс, нова версія якого розіслана банкам України (лист N 52-0007/104322 від 26.12.2016).

Враховуючи зазначене, починаючи з 4 січня 2017 року інформацію про передавання/отримання банками готівки національної валюти іншим банкам необхідно надсилати до Департаменту грошового обігу засобами Програмного комплексу.

 

Директор Департаменту
грошового обігу

В. П. Зайвенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали