КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 вересня 2017 року N 7/3014

Про надання доручення виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) щодо підготовки проекту рішення Київської міської ради про основні пріоритети бюджету міста Києва на 2018 рік

Відповідно до статті 143 Конституції України, частини третьої статті 45 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579 (Рішення N 579/579), з метою визначення пріоритетних напрямків використання фінансових ресурсів територіальної громади міста Києва на наступний рік та забезпечення належного здійснення бюджетного планування Київська міська рада вирішила:

1. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) підготувати проект рішення Київської міської ради про основні пріоритети бюджету міста Києва на 2018 рік та подати його на розгляд Київської міської ради не пізніше 1 жовтня 2017 року.

2. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Київського міського голову та постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали