МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.06.2012 р. N 193-р

Про надання дозволу державному підприємству "Володимирівське лісове господарство" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 347,11 га в постійне користування для ведення лісового господарства із земель державної власності, не наданих у власність чи користування, за межами населених пунктів, в межах території Лагодівської сільської ради Казанківського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 17, 55, 92, 122, 123, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл державному підприємству "Володимирівське лісове господарство" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 347,11 га з них:

160,15 га - сільськогосподарські угіддя (пасовище);

6,16 га - сільськогосподарські угіддя (рілля);

180,80 га - лісовкриті землі,

в постійне користування для ведення лісового господарства із земель державної власності, не наданих у власність чи користування, за межами населених пунктів, в межах території Лагодівської сільської ради Казанківського району Миколаївської області.

2. Запропонувати державному підприємству "Володимирівське лісове господарство" розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 347,11 га в постійне користування для ведення лісового господарства із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів, в межах території Лагодівської сільської ради Казанківського району Миколаївської області подати до облдержадміністрації на затвердження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали