Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 6 квітня 2017 року N 136-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "BizLink Holding Inc." (м. Джорджтаун, Кайманові Острови) та "LEONI AG" (м. Нюрнберг, Німеччина) про надання дозволу компанії "BizLink Holding Inc." на придбання прямо та опосередковано акцій компанії "EA Cable Assemblies GmbH" (м. Нойбург-ан-дер-Донау, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, встановив:

Концентрація полягає у прямому та опосередкованому придбанні компанією "BizLink Holding Inc." акцій компанії "EA Cable Assemblies GmbH", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

За інформацією заявників, лише один учасник концентрації здійснює свою діяльність на території України.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "BizLink Holding Inc." (м. Джорджтаун, Кайманові Острови) на пряме та опосередковане придбання акцій компанії "EA Cable Assemblies GmbH" (м. Нойбург-ан-дер-Донау, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали