АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 16 березня 2017 року N 81-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "Marazzi Acquisition S.r.l" (м. Мілан, Італія) та "Emilceramica S.r.l." (м. Фіорано Моденезе, Італія) про надання дозволу компанії "Marazzi Acquisition S.r.l" на придбання акцій компанії "Emilceramica S.r.l.", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, встановив:

Концентрація полягає у придбанні компанією "Marazzi Acquisition S.r.l" акцій компанії "Emilceramica S.r.l.", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

За інформацією заявників, сукупна частка учасників концентрації на одному і тому самому товарному ринку не перевищує 15 відсотків.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Marazzi Acquisition S.r.l" (м. Мілан, Італія) на придбання акцій компанії "Emilceramica S.r.l." (м. Фіорано Моденезе, Італія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

В. о. Голови Комітету

М. Ніжнік
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали