АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 14 червня 2017 року N 303-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Man Wah Group Limited" (м. Род-Таун, Британські Віргінські Острови) та "Home Group International Ltd." (Кайманові Острови) про надання дозволу компанії "Man Wah Group Limited" на придбання акцій компанії "Home Group Ltd." (Кайманові Острови), встановив:

Концентрація полягає в придбанні компанією "Man Wah Group Limited" акцій компанії "Home Group Ltd." (Кайманові Острови), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

За інформацією заявників:

компанія "Home Group Ltd." не здійснює господарської діяльності на території України та пов'язана відносинами контролю із:

суб'єктами господарювання - резидентами України, які здійснюють діяльність з виробництва та реалізації машин для сільського та лісового господарства, м'яких меблів, оптової торгівлі деревиною;

суб'єктами господарювання - резидентами України, які не здійснюють господарської діяльності;

суб'єктами господарювання - нерезидентами України, які не здійснюють господарської діяльності на території України;

фізичними особами - громадянами США;

компанія "Man Wah Group Limited" не здійснює господарської діяльності на території України та пов'язана відносинами контролю із суб'єктами господарювання - нерезидентами України, перелік яких наведено в матеріалах заяви, що здійснюють діяльність з реалізації м'яких меблів та не здійснюють господарської діяльності на території України;

учасники концентрації не пов'язані відносинами контролю з іншими суб'єктами господарювання.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Man Wah Group Limited" (м. Род-Таун, Британські Віргінські Острови) на придбання акцій компанії "Home Group Ltd." (Кайманові Острови), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали