АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 липня 2017 року N 417-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників учасників концентрації про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ПАВЛОГРАДЗЕРНОПРОДУКТ" (далі - ТОВ "ПЗП") (с. Варварівка, Юр'ївський р-н, Дніпропетровська обл.) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу товариства з обмеженою відповідальністю "КЕРНЕЛ-ТРЕЙД" (далі - ТОВ "КЕРНЕЛ-ТРЕЙД") (м. Київ), встановив:

Концентрація полягає у придбанні ТОВ "ПЗП" активів у вигляді цілісного майнового комплексу (далі - ЦМК), що включає: комплекс (промбаза), перша та друга черги хлібоприймального пункту, земельна ділянка (кадастровий номер 1211900000:02:018:0006), та розміщених за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Тургенєва, 16.

Відповідно до наданої заявниками інформації:

активи у вигляді ЦМК забезпечують можливість здійснення господарської діяльності з первинної обробки та зберігання зернових і технічних культур (складське зберігання) у територіальних межах Дніпропетровської області, та належать ТОВ "КЕРНЕЛ-ТРЕЙД".

ТОВ "ПЗП" пов'язане відносинами контролю із:

суб'єктами господарювання, що здійснюють господарську діяльність з вирощування зернових і технічних культур, розведення свиней, оптової торгівлі сільськогосподарською продукцією власного виробництва;

фізичними особами - громадянами України.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "ПАВЛОГРАДЗЕРНОПРОДУКТ" (с. Варварівка, Юр'ївський р-н, Дніпропетровська обл., ідентифікаційний код юридичної особи 31980957) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, які забезпечують можливість здійснення господарської діяльності з первинної обробки та зберігання зернових і технічних культур (складське зберігання) в територіальних межах Дніпропетровської області, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Тургенєва, 16, та належать товариству з обмеженою відповідальністю "КЕРНЕЛ-ТРЕЙД" (м. Київ, ідентифікаційний код юридичної особи 31454383).

 

В. о. Голови Комітету

Н. Сидоренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали