АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 12 жовтня 2017 року N 583-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників товариства з обмеженою відповідальністю "АТБ-інвест" (далі - ТОВ "АТБ-інвест") (м. Дніпро) про надання дозволу ТОВ "АТБ-інвест" на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, який належить товариству з обмеженою відповідальністю "Інтенсив" (далі - ТОВ "Інтенсив") (м. Львів), встановив:

Концентрація полягає у придбанні ТОВ "АТБ-інвест" активів у вигляді цілісного майнового комплексу, який належить ТОВ "Інтенсив" та знаходиться за адресою: вул. Т. Шевченка, 335, м. Львів.

За інформацією заявників:

сукупна частка учасників концентрації на одному і тому самому товарному ринку не перевищує 15 відсотків;

частки або сукупні частки учасників концентрації не перевищують 20 відсотків на товарних ринках, на яких реалізується продукція (товари, роботи, послуги), без придбання або реалізації якої господарська діяльність будь-якого іншого учасника концентрації є неможливою.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "АТБ-інвест" (м. Дніпро, ідентифікаційний код 30691543) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, який належить товариству з обмеженою відповідальністю "Інтенсив" (м. Львів, ідентифікаційний код 30583077) та знаходиться за адресою: вул. Т. Шевченка, 335, м. Львів.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали