Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 3 серпня 2017 року N 456-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компанії "Koninklijke Bunge B. V." (м. Роттердам, Нідерланди) та компанії "Maicerias Espaolas, S. A." (м. Валенсія, Іспанія) на створення суб'єкта господарювання в Нідерландах (далі - Спільне підприємство), встановив:

Концентрація полягає у створенні компаніями "Koninklijke Bunge B. V." та "Maicerias Espaolas, S. A." Спільного підприємства з розподілом акцій, що забезпечує:

компанії "Koninklijke Bunge B. V." перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

компанії "Maicerias Espaolas, S. A." перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

За інформацією заявників:

лише один учасник концентрації здійснює діяльність на території України.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Koninklijke Bunge B. V." (м. Роттердам, Нідерланди) та компанії "Maicerias Espaolas, S. A." (м. Валенсія, Іспанія) на створення суб'єкта господарювання в Нідерландах.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали