АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 грудня 2017 року N 727-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компанії "Sopason Holdings Limited" (м. Нікосія, Кіпр) та товариства з обмеженою відповідальністю "Альянс-Екопроект" (далі - ТОВ "Альянс-Екопроект") (м. Київ, Україна) про надання дозволу компанії "Sopason Holdings Limited" на придбання частки у статутному капіталі ТОВ "Альянс-Екопроект", встановив:

Концентрація полягає у придбанні компанією "Sopason Holdings Limited" частки у статутному капіталі ТОВ "Альянс-Екопроект" у розмірі, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Відповідно до наданої заявниками інформації:

ТОВ "Альянс-Екопроект" в 2016 році здійснювало діяльність з надання послуг оренди комерційної нерухомості (виробничі приміщення) в межах м. Києва;

ТОВ "Альянс-Екопроект" пов'язане відносинами контролю із:

суб'єктами господарювання - резидентами та нерезидентами України, що утворюють Групу Продавця та здійснюють діяльність на території України із реалізації автомобілів; надання послуг обслуговування та ремонту автотранспортних засобів, оренди комерційної нерухомості в межах м. Києва, дослідження і експериментальних розробок у сфері природничих і технічних наук; консультаційних послуг;

фізичними особами - громадянами України;

компанія "Sopason Holdings Limited" не здійснює господарської діяльності на території України та пов'язана відносинами контролю із:

суб'єктами господарювання - резидентами та нерезидентами України, що утворюють Групу "Новус" та здійснюють діяльність на території України із: управління корпоративними правами суб'єктів господарювання; будівництва та реалізації житлової та нежитлової нерухомості в межах м. Києва; будівництва зернового терміналу; реалізації цінних паперів; надання посередницьких послуг; інвестиційну діяльність; надання фінансових послуг в сфері будівництва; надання послуг оренди нерухомості в межах м. Києва, Кривого Рогу, Тернополя, Рівного, Київської обл.); оптової та роздрібної реалізації товарів народного вжитку; надання послуг оренди оргтехніки, техніки (будівельного крана), земельної ділянки в межах м. Києва; надання маркетингових послуг;

фізичними особами - громадянами Литви;

ТОВ "Альянс-Екопроект" належить право оренди земельних ділянок (розташовані на місці котлованів над конструкцією стаціонарного комплексу станції метрополітену "Житомирська" та прилеглій території). Метою концентрації для Групи "Новус" є організація будівництва комерційної нерухомості (торгівельно-офісного центру) на зазначених земельних ділянках.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Sopason Holdings Limited" (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Альянс-Екопроект" (м. Київ, Україна, ідентифікаційний код юридичної особи 32554344), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищих органах управління товариства.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали