Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 грудня 2017 року N 725-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Bhler AG" (м. Уцвіль, Швейцарія), "HBB-Haas Beratung und Beteiligungen GmbH & Co KG" (м. Відень, Австрія) про надання дозволу компанії "Bhler AG" та пов'язаній з нею компанії "Bhler Holding AG" (м. Уцвіль, Швейцарія) на придбання акцій компанії "Franz Haas Vermgens- und Beteiligungs Aktiengesellschaft" (м. Відень, Австрія), встановив:

Концентрація полягає в придбанні компанією "Bhler AG" та пов'язаною з нею компанією "Bhler Holding AG" акцій компанії "Franz Haas Vermgens- und Beteiligungs Aktiengesellschaft", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

За інформацією заявників:

компанія "Franz Haas Vermgens- und Beteiligungs Aktiengesellschaft" здійснює діяльність з управління корпоративними правами суб'єктів господарювання, що пов'язані з нею відносинами контролю, і разом з ними утворює Групу Haas, яка здійснює діяльність на території України через суб'єктів господарювання - нерезидентів України, які здійснюють діяльність з реалізації обладнання для: випікання печива, бісквітів; випікання вафель; замішування тіста, а також з реалізації запасних частин до вказаного обладнання;

компанія "Franz Haas Vermgens- und Beteiligungs Aktiengesellschaft" пов'язана відносинами контролю з компанією "HBB-Haas Beratung und Beteiligungen GmbH & Co KG", з якою після здійснення концентрації відносини контролю будуть припинені;

компанія "Bhler AG" здійснює діяльність на території України з реалізації комплексів обладнання для перемелювання зернових (вівса, кукурудзи, гречки), для сушіння та очищення зернових та окремого обладнання, запасних частин до обладнання, а також разом з компанією "Bhler Holding AG" здійснюють діяльність з управління корпоративними правами суб'єктів господарювання, що пов'язані з ними відносинами контролю і разом з ними утворюють Групу Bhler, яка на території України здійснює діяльність через:

суб'єктів господарювання - нерезидентів України та суб'єкта господарювання - резидента України, які здійснюють діяльність з реалізації обладнання: для оброблення сировини (що використовується для очищення та сортування зерна, кукурудзи, рису, макаронних, шоколадних виробів); для виготовлення готових сніданків; для виготовлення кормів для тварин; обладнання, що використовується для лиття під тиском, мокрого подрібнення та нанесення вакуумного покриття, які широко застосовуються в автомобільній промисловості при виробництві оптики, електроніки, скла, фарб та упаковки, а також з реалізації запасних частин до вказаного обладнання.

Контроль над Групою Bhler здійснюють фізичні особи - громадянки Швейцарії.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Bhler AG" (м. Уцвіль, Швейцарія) та пов'язаній з нею компанії "Bhler Holding AG" (м. Уцвіль, Швейцарія) на придбання акцій компанії "Franz Haas Vermgens- und Beteiligungs Aktiengesellschaft" (м. Відень, Австрія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали