Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 липня 2017 року N 447-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву товариств з обмеженою відповідальністю "Об'єднана картонна компанія - Україна" (далі - ТОВ "Об'єднана картонна компанія - Україна") (м. Луцьк, Волинська обл.), "Луцька картонно-паперова фабрика" (далі - ТОВ "Луцька картонно-паперова фабрика") (м. Луцьк, Волинська обл.) про надання дозволу на концентрацію, встановив:

Концентрація полягає у придбанні ТОВ "Об'єднана картонна компанія - Україна" частки у статутному капіталі ТОВ "Луцька картонно-паперова фабрика", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

За інформацією заявників:

сукупна частка учасників концентрації на одному і тому самому товарному ринку не перевищує 15 відсотків;

частки або сукупні частки учасників концентрації не перевищують 20 відсотків на товарних ринках, на яких реалізується продукція (товари, роботи, послуги), без придбання або реалізації якої господарська діяльність будь-якого іншого учасника концентрації є неможливою.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "Об'єднана картонна компанія - Україна" (м. Луцьк, Волинська обл., ідентифікаційний код 41045954) на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Луцька картонно-паперова фабрика" (м. Луцьк, Волинська обл., ідентифікаційний код 38272943), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

 

Головуючий - заступник Голови
Комітету - державний уповноважений

А. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали