Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 16 серпня 2018 року N 398-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компаній "International Flavors & Fragrances Inc." (м. Нью-Йорк, США) та "Frutarom Industries Ltd." (м. Герцелія, Ізраїль) про надання дозволу компанії "International Flavors & Fragrances Inc." на набуття контролю над компанією "Frutarom Industries Ltd.", встановив:

Концентрація полягає у набутті компанією "International Flavors & Fragrances Inc." контролю над компанією "Frutarom Industries Ltd.".

Внаслідок концентрації відбудеться злиття між компанією "Icon Newco Ltd." (Ізраїль), яка повністю підконтрольна компанії "International Flavors & Fragrances Inc.", та компанією "Frutarom Industries Ltd.", після чого окреме існування компанії "Icon Newco Ltd." буде припинено, компанія "Frutarom Industries Ltd." продовжить своє існування як компанія- правонаступник у трансакції і стане підконтрольною компанії "International Flavors & Fragrances Inc.".

За інформацією, наданою заявниками:

компанія "Frutarom Industries Ltd." є холдинговою компанією для групи компаній, з якими пов'язана відносинами контролю (далі - Група Frutarom) та яка здійснює діяльність із розробки, виробництва й реалізації продуктів для підсилення смаку, для здоров'я, ароматизаторів, інгредієнтів для витончених ароматів, фармацевтичних та харчових продуктів, косметики та засобів особистої гігієни. Її портфоліо включає таку продукцію, як ароматизатори, смакові засоби, натуральні барвники, інгредієнти для краси та здоров'я, природні засоби захисту харчових продуктів та ферменти;

в Україні Група Frutarom здійснює діяльність через резидентів та нерезидентів України, які постачають ароматизатори, аромати, інгредієнти для ароматизаторів та ароматів, смакові рішення, харчову сировину, харчові системи, продукцію охорони здоров'я, засоби захисту харчових продуктів, сокові компаунди та барвники споживачам в Україні;

компанія "International Flavors & Fragrances Inc." є холдинговою компанією для групи компаній, з якими пов'язана відносинами контролю (далі - Група IFF), та здійснює діяльність із: розробки, створення та реалізації ароматизаторів та ароматичних сполук, які використовуються в галузях споживчих товарів (таких, як продукти харчування та напої, засоби особистої гігієни чи товари побутової хімії);

в Україні Група IFF здійснює діяльність через компанії - нерезиденти, які надають маркетингові послуги та постачають ароматизатори й аромати споживачам в Україні.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "International Flavors & Fragrances Inc. " (м. Нью-Йорк, США) на набуття контролю над компанією "Frutarom Industries Ltd." (м. Герцелія, Ізраїль).

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали