Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 15 січня 2019 року N 1-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника товариства з обмеженою відповідальністю "УКРСТАРЧ" (далі - ТОВ "УКРСТАРЧ") (м. Яготин, Київська обл.) та товариства з обмеженою відповідальністю "СПЕЦТЕХНІКА" (далі - ТОВ "СПЕЦТЕХНІКА") (м. Київ) про надання дозволу ТОВ "УКРСТАРЧ" на придбання активів у вигляді виробничих приміщень комплексу цукрового заводу, які знаходяться в м. Яготин Київська обл., що разом становлять єдиний майновий комплекс та належать ТОВ "СПЕЦТЕХНІКА", встановив:

Концентрація полягає у придбанні ТОВ "УКРСТАРЧ" активів, що належать ТОВ "СПЕЦТЕХНІКА", у вигляді виробничих приміщень комплексу цукрового заводу, а саме: нерухоме майно та обладнання, що разом становлять єдиний майновий комплекс.

За інформацією заявників:

сукупна частка учасників концентрації на одному і тому самому товарному ринку не перевищує 15 відсотків;

частка або сукупні частки учасників концентрації не перевищують 20 відсотків на товарних ринках, на яких реалізується продукція (товари, роботи, послуги), без придбання або реалізації якої господарська діяльність будь-якого іншого учасника концентрації є неможливою.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "УКРСТАРЧ" (м. Яготин, Київська обл., ідентифікаційний код юридичної особи 42625175) на придбання єдиного майнового комплексу, що належить товариству з обмеженою відповідальністю "СПЕЦТЕХНІКА" (м. Київ, ідентифікаційний код юридичної особи 32393437), у вигляді нерухомого майна та обладнання, що знаходяться в м. Яготин Київська обл.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали