Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 16 травня 2019 року N 341-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Toyota Motor Corporation" (м. Тойота, Японія), "Panasonic Corporation" (м. Осака, Японія) про надання дозволу на концентрацію у вигляді придбання компанією "Toyota Motor Corporation" акцій компанії, яку буде створено відповідно до законодавства Японії, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, встановив:

Концентрація полягає у придбанні компанією "Toyota Motor Corporation" акцій компанії, яку буде створено компанією "Panasonic Corporation" відповідно до законодавства Японії, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Це частина трансакції по створенню спільного підприємства, яке буде здійснювати діяльність із розробки та виробництва автомобільних призматичних літій-іонних акумуляторів, сумісних з високою напругою і високою продуктивністю та продажу цих акумуляторів не тільки компанії "Toyota Motor Corporation", але й широкому колу інших виробників автомобілів.

За інформацією, наданою заявниками:

спільне підприємство не планує здійснювати діяльність на відповідному товарному ринку на території України і не планує постачати відповідну продукцію споживачам, які знаходяться в Україні;

на території України Група Toyota присутня лише через суб'єкта господарювання - нерезидента України, який здійснює діяльність із продажу транспортних засобів незалежному дистриб'ютору, що знаходиться в Україні;

Група Panasonic на території України здійснює діяльність лише через ТОВ "Панасонік Україна ЛТД" (м. Київ, Україна), яке здійснює діяльність із оптової торгівлі побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р (Розпорядження N 14-рп), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Toyota Motor Corporation" (м. Тойота, Японія) на придбання акцій компанії, яку буде створено, компанією "Panasonic Corporation" (м. Осака, Японія), відповідно до законодавства Японії, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали