Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2018 року N 455-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Akita Bidco S..r.l." (м. Люксембург, Люксембург), "Antelope Topco S.C.A." (м. Люксембург, Люксембург) про надання дозволу компанії "Akita Bidco S..r.l." на придбання акцій компанії "Antelope Topco S.C.A.", встановив:

Концентрація полягає у придбанні компанією "Akita Bidco S..r.l." акцій компанії "Antelope Topco S.C.A.", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

За інформацією заявників:

компанія "Antelope Topco S.C.A." разом з її дочірніми компаніями утворює Групу Azelis. Група Azelis на території України здійснює діяльність через:

суб'єкта господарювання - резидента України, який здійснює діяльність із реалізації спеціалізованих хімікатів (модифіковані вуглеводи, акрилові розчини, пектини, карбопол, тиоціанат натрію та ін.);

суб'єктів господарювання - нерезидентів України, які здійснюють діяльність із реалізації фармацевтичних інгредієнтів; хімікатів для догляду за домом; хімікатів для сільського господарства та садівництва;

компанія "Antelope Topco S.C.A." пов'язана відносинами контролю з Групою АР, з якою відносини контролю після здійснення концентрації будуть припинені;

компанія "Akita Bidco S..r.l." створена з метою придбання компанії "Antelope Topco S.C.A." та разом із суб'єктами господарювання, які пов'язані з нею відносинами контролю, утворює Групу EQT. Група EQT здійснює діяльність на території України через:

суб'єктів господарювання - резидентів та нерезидентів України, які здійснюють діяльність із розробки і виробництва приладів для взяття проб крові, а також шприц-ручки для проколювання пальців; дистрибуції аудіологічних продуктів та пов'язаних товарів, матеріалів та послуг; технічного управління об'єктами, комерційного управління об'єктами, а також обслуговування інфраструктури як у промислових, так і в офісних приміщеннях; постачання технологій та послуг із модельно-обгрунтованої розробки лікарських засобів, а також постачання програмного забезпечення у сфері стандартизації, управління складанням та поданням документації та послуг, спрямованих на покращення клінічних результатів; реалізації високоякісних чоловічих сорочок і безпосередньо пов'язаних із ними аксесуарів; надання консультаційних та інформаційних послуг для бізнесу з обробки заяв на отримання візи; які пропонують реконструктивні ортопедичні рішення для хірургів, асортимент її продукції включає в себе первинні імплантати та імпланти, що відновлюють функцію кінцівки в повному обсязі; постачання програмного забезпечення для цифрового маркетингу та управління споживчим досвідом; розробки програмного забезпечення; діяльність інтернет-магазинів із реалізації художніх фотографій тощо; постачання послуг, пов'язаних із дослідженням погодних умов, програмного забезпечення з питань прийняття рішень зі здійснення операцій на морі та на суші; постачання кількісних і якісних технологічних рішень у галузі маркетингових досліджень тощо.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р (Розпорядження N 14-рп), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Akita Bidco S..r.l." (м. Люксембург, Люксембург) на придбання акцій компанії "Antelope Topco S.C.A." (м. Люксембург, Люксембург), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали