Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 11 липня 2019 року N 492-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву учасників концентрації про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ" (далі -ТОВ "СП "ПАЕК") (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "БУЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР" (далі - ТОВ "БУЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР") (м. Полтава), встановив:

Концентрація полягає в придбанні ТОВ "СП "ПАЕК" часток у статутному капіталі ТОВ "БУЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

За інформацією заявників:

ТОВ "БУЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР" створене 19 березня 2019 року;

ТОВ "БУЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР" пов'язане відносинами контролю із суб'єктами господарювання, що утворюють Групу Кернел;

після здійснення зазначеної концентрації відносини контролю між ТОВ "БУЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР" та Групою Кернел будуть припинені;

ТОВ "СП "ПАЕК" не здійснює господарської діяльності;

ТОВ "СП "ПАЕК" пов'язане відносинами контролю із суб'єктами господарювання, які утворюють Групу ПАЕК, що в Україні здійснює діяльність через:

суб'єктів господарювання - резидентів України, які здійснюють діяльність, зокрема, із: користування ж/д гілкою; станції; розвантаження та навантаження мінеральних добрив; первинної обробки та зберігання зерна в територіальних межах Миколаївської обл.; вирощування та оптової реалізації сільськогосподарських культур; вирощування та оптової реалізації свиней і великої рогатої худоби; здавання в оренду сільськогосподарської техніки (переважно суб'єктам господарювання, пов'язаним із товариством/ами відносинами контролю) та надання послуг у сфері сільськогосподарського господарства (обробка земель тощо); здавання в оренду нерухомості у відповідних територіальних межах; оптової реалізації риби, надання послуг з автоперевезень; виробництва та оптової реалізації аміачної селітри, засобів захисту рослин, пшениці, ячменю, ріпаку, соняшнику, кукурудзи, нітроамофоски; виробництва та оптової реалізації паливних пелет із соломи, сільськогосподарських культур та лушпиння соняшнику; здавання в суборенду нерухомості у відповідних територіальних межах; реалізації зерновідходів; виробництва соломи; надання послуг переробки олійного насіння (насіння соняшнику) за давальницькими схемами.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ" (м. Миколаїв, ідентифікаційний код юридичної особи 41967335) на придбання часток у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "БУЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР" (м. Полтава, ідентифікаційний код юридичної особи 42896243), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали