Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 20 червня 2019 року N 441-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Saudi Arabian Oil Company" (м. Дахран, Саудівська Аравія) і "Saudi Basic Industries Corporation" (м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія) про надання дозволу на концентрацію у вигляді опосередкованого придбання компанією "Saudi Arabian Oil Company" акцій компанії "Saudi Basic Industries Corporation", що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, встановив:

Концентрація полягає у опосередкованому [через компанію "Aramco Chemicals Company" (м. Дахран, Саудівська Аравія), що є дочірньою компанією "Saudi Aramco"] придбанні компанією "Saudi Arabian Oil Company" акцій компанії "Saudi Basic Industries Corporation", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

За інформацією, наданою заявниками:

компанія "Saudi Basic Industries Corporation" здійснює діяльність з виробництва та продажу хімічної продукції загального виробничого призначення (у тому числі продуктів нафтохімії), напівпродуктів, полімерів (які також називають пластмасами), добрив та, частково, металів та не здійснює безпосередньо господарської діяльності в Україні.

компанія "Saudi Basic Industries Corporation" разом із суб'єктами господарювання - нерезидентами України утворює Групу SABIC, яка здійснює діяльність в Україні лише через компанії - нерезидентів, які здійснюють діяльність із: комерційного продажу продуктів нафтохімії (полімерів та хімічної продукції), спеціалізованих нафтопродуктів та продуктів, що виробляються за технологією перетворення етилену в пропілен; імпорту хімічної продукції (МТБЕ та метанолу);

компанія "Saudi Arabian Oil Company" є акціонерною компанією, яка здійснює діяльність з розвідування, виробництва та продажу нафти та з виробництва та продажу нафтопродуктів та нафтохімічних продуктів та безпосередньо не здійснює господарської діяльності в Україні;

компанія "Saudi Arabian Oil Company" разом із суб'єктами господарювання - нерезидентами України утворює Групу Saudi Aramco, яка здійснює господарську діяльність в Україні лише через компанії - нерезидентів, які здійснюють продаж поліетилену та поліпропіленових смол, бутилкаучуку; А/О мастил.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Saudi Arabian Oil Company" (м. Дахран, Саудівська Аравія) на опосередковане придбання акцій компанії "Saudi Basic Industries Corporation" (м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

В. о. Голови Комітету

М. Ніжнік
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали