Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 10 жовтня 2019 року N 687-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компанії "LICITA TRADING CO LIMITED" (м. Нікосія, Кіпр) та фізичної особи - громадянина Кіпру Єрмолаєва Вадима (далі - Єрмолаєв В.) про надання дозволу Єрмолаєву В. на придбання акцій компанії "LICITA TRADING CO LIMITED", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, встановив:

Концентрація полягає в придбанні Єрмолаєвим В. акцій компанії "LICITA TRADING CO LIMITED", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Відповідно до наданої заявниками інформації:

компанія "LICITA TRADING CO LIMITED" здійснює інвестиційну діяльність та пов'язана відносинами контролю через бенефіціарного власника із суб'єктом господарювання - резидентом України, що здійснює діяльність із перевезення вантажів;

контроль над компанією "LICITA TRADING CO LIMITED" здійснюють фізичні особи - громадянин Кіпру та громадянин України;

після здійснення концентрації відносини контролю між компанією "LICITA TRADING CO LIMITED" та фізичною особою - громадянином України будуть припинені;

фізична особа - громадянин Кіпру Єрмолаєв В. пов'язаний відносинами контролю із суб'єктами господарювання - резидентами та нерезидентами України, які здійснюють діяльність на території України із: вирощування та реалізації зернових (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур; приймання, первинної обробки та зберігання сільськогосподарських культур у межах Харківської, Дніпропетровської та Луганської областей; надання інших інформаційних послуг; організації будівництва будівель; надання послуг транспортного оброблення вантажів; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (офісних та торгових приміщень) у межах Київської та Дніпропетровської областей; консультування з питань комерційної діяльності й керування; оптової торгівлі сільськогосподарськими машинами й устаткуванням, машинами й устаткуванням для добувної промисловості та будівництва, машинами та обладнанням для виготовлення поліграфічної продукції та пакувальних виробів із картону та паперу; надання в оренду залізничних вагонів; інвестування та розміщення фінансових ресурсів інвесторів; консультування з питань комерційної діяльності й керування; роздрібної торгівлі годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах; надання інформаційних послуг щодо порядку та можливості отримання медичного обслуговування за кордоном; надання стоматологічних послуг; виробництва медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів; надання послуг програмного забезпечення для бухгалтерського та управлінського обліку; надання послуг організації турнірів та змагань із кіберспортивних дисциплін, надання консультацій фізичним особам із розвитку у сфері кіберспорту.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл фізичній особі - громадянину Кіпру Єрмолаєву Вадиму на придбання акцій компанії "LICITA TRADING CO LIMITED" (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали