Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 грудня 2018 року N 778-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Mayr-Melnhof Packaging International GmbH" (м. Відень, Австрія) та "Eurasia Invest Holding AG" (м. Траун, Австрія) про надання дозволу компанії "Mayr-Melnhof Packaging International GmbH" на придбання акцій компанії "Eurasia Invest Holding AG", встановив:

Концентрація полягає в придбанні компанією "Mayr-Melnhof Packaging International GmbH" акцій компанії "Eurasia Invest Holding AG", що забезпечують перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

За інформацією заявників:

компанія "Eurasia Invest Holding AG" не здійснює діяльності на території України і разом із суб'єктами господарювання, що пов'язані з нею відносинами контролю, утворює Групу TANN. Група TANN на території України здійснює діяльність через:

суб'єкта господарювання - резидента України, який здійснює діяльність із дослідження ринку та опитування громадської думки;

суб'єктів господарювання - нерезидентів України, які здійснюють діяльність із реалізації ободкового паперу й розривної стрічки;

опосередкований контроль над Групою TANN здійснює фізична особа - громадянин Австрії;

після здійснення концентрації відносини контролю між Групою TANN та фізичною особою - громадянином Австрії припиняться;

компанія "Mayr-Melnhof Packaging International GmbH" не здійснює діяльності на території України і разом із суб'єктами господарювання, що пов'язані з нею відносинами контролю, утворює Групу Mayr-Melnhof. Група Mayr-Melnhof на території України здійснює діяльність через суб'єктів господарювання - резидентів та нерезидентів України, які здійснюють діяльність із виробництва та реалізації складаних коробок.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Mayr-Melnhof Packaging International GmbH" (м. Відень, Австрія) на придбання акцій компанії "Eurasia Invest Holding AG" (м. Траун, Австрія), що забезпечують перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали